Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: status
el: κατάσταση

en: Default language
el: Προκαθορισμένη γλώσσα

en: Source
el: Πηγή
