Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Label
et: Nimetus

en: status
et: olek

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Source
et: Allikas

en: Webform
et: Veebivorm

en: Administrative description
et: Kirjeldus haldusliideses

en: Elements
et: Elemendid

en: Machine Name
et: Masinnimi
