Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: status
eu: egoera

en: Default language
eu: Hizkuntz lehentsia

en: Source
eu: Iturburua
