Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: status
gu: સ્થિતિ

en: Default language
gu: મૂળભૂત ભાષા
