Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Label
jv: Judul

en: Default language
jv: Basa gawan asliné
