Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: status
ku: ڕەوش

en: Default language
ku: زمانی بنەڕەتی

en: Source
ku: سەرچاوە
