Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Label
ml: അടയാളം

en: status
ml: സ്ഥിതി

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
