Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Label
nn: Etikett

en: Default language
nn: Standard språk
