Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Default language
pl: Domyślny język

en: Source
pl: Źródło

en: Webform
pl: Formularz

en: Administrative description
pl: Opis administracyjny

en: Elements
pl: Elementy

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy
