Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Label
ro: Etichetă

en: status
ro: stare

en: Default language
ro: Limbă implicită

en: Source
ro: Sursă

en: Administrative description
ro: Descriere administrativă

en: Elements
ro: Elemente

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: Invisible
ro: Invizibil
