Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Label
sr: Ознака

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
