Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: status
am: ሁኔታ

en: Source
am: ምንጭ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
