Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: status
ta: நிலை

en: Default language
ta: இயல்பான மொழி

en: Source
ta: மூலம்
