Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Label
ug: بەلگە

en: status
ug: ھالىتى

en: Default language
ug: سۈكۈت تىل

en: Source
ug: مەنبە
