Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc3) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Description
fa: توضیحات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: status
fa: وضعیت

en: Default language
fa: زبان پیش‌فرض

en: Source
fa: منبع

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Elements
fa: عنصرها
