Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: status
km: ស្ថានភាព

en: Default language
km: ភាសា​លំនាំ​ដើម
