Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: status
sq: gjendja

en: Default language
sq: Gjuha e paracaktuar
