Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc4) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: status
ar: الحالة

en: Default language
ar: اللغة الافتراضية

en: Source
ar: المصدر

en: Administrative description
ar: الوصف الإداري

en: Elements
ar: العناصر

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا

en: UUID
ar: المعرف UUID
