Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc4) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Default language
az: Defolt dil

en: Source
az: Mənbə

en: Administrative description
az: İnzibati təsvir

en: Machine Name
az: Maşın Adı
