Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc4) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: status
fi: tila

en: Default language
fi: Oletuskieli

en: Source
fi: Lähde

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Administrative description
fi: Ylläpidollinen kuvaus

en: Elements
fi: Elementit

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi
