Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc4) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: status
he: מצב

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Source
he: מקור

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Administrative description
he: תאור בממשק הניהול

en: Machine Name
he: שם מכונה
