Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc4) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Description
id: Deskripsi

en: Default language
id: Bahasa bawaan

en: Source
id: Sumber

en: Administrative description
id: Deskripsi administratif

en: Machine Name
id: Nama Mesin
