Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc4) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: Label
pt: Etiqueta

en: status
pt: estado

en: Default language
pt: Idioma predefinido

en: Source
pt: Fonte

en: Webform
pt: Formulário

en: Administrative description
pt: Descrição administrativa

en: Elements
pt: Elementos

en: Machine Name
pt: Nome de máquina

en: Invisible
pt: Invisível

en: elements
pt: elementos

en: Elements (YAML)
pt: Elementos (YAML)
