Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc4) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: status
sk: stav

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: Source
sk: Zdroj

en: Webform
sk: Webformulár

en: Administrative description
sk: Popis pre administráciu

en: Machine Name
sk: Strojový názov
