Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: status
ast: estáu
