Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: status
bn: অবস্থা

en: Default language
bn: ডিফল্ট ভাষা
