Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Label
eo: Etikedo.

en: status
eo: stato

en: Elements
eo: Elementoj

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
