Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Label
kk: Атауы

en: status
kk: статусы
