Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc3) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Default language
my: မူလပင်ယင်းဘာသာစကား

en: Source
my: ရင်းမြစ်
