Webform Confirmation File (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: File name
et: Faili nimi

en: Confirmation
et: Kinnitus

en: File settings
et: Failisätted

en: Webform
et: Veebivorm

en: File download
et: Faili allalaadimine

en: The URL %url is not valid.
et: URL %url ei ole korrektne.
