Webform Confirmation File (8.x-1.0-alpha3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: File name
it: Nome del file

en: Confirmation
it: Conferma

en: File settings
it: Impostazioni file

en: File download
it: Download file

en: The URL %url is not valid.
it: L'URL %url non è valido.
