Webform Confirmation File (8.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: File name
ja: ファイル名

en: Confirmation
ja: 確認

en: File settings
ja: ファイルの設定

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: File download
ja: ファイルダウンロード

en: The URL %url is not valid.
ja: そのURL %url は有効ではありません
