Webform Confirmation File (8.x-1.0-alpha5) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: File name
pt: Nome do arquivo

en: Confirmation
pt: Confirmação

en: File settings
pt: Configurações de arquivo

en: File download
pt: Download de arquivos

en: The URL %url is not valid.
pt: A URL %url não é válida.
