Webform Content Creator (4.0.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Link
nn: Lenke

en: Default
nn: Standard

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Address
nn: Adresse

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
