Webform Content Creator (4.0.1) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Link
cs: Odkaz

en: Default
cs: Výchozí

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Email
cs: E-mail

en: Custom
cs: Vlastní

en: Field type
cs: Typ pole

en: Address
cs: Adresa

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Manage fields
cs: Správa polí

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Uses
cs: Použití

en: Custom text
cs: Vlastní text

en: Numeric
cs: Číselné

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Datetime
cs: Datum a čas
