Webform Content Creator (4.0.1) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Link
ru: Ссылка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Text
ru: Текст

en: Content type
ru: Тип материала

en: Custom
ru: Собственная

en: Field type
ru: Тип поля

en: Address
ru: Адрес

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Manage fields
ru: Управление полями

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Field mapping
ru: Соответствие полей

en: About
ru: Информация

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Bundle
ru: Набор

en: Uses
ru: Использование

en: Custom text
ru: Пользовательский текст

en: Numeric
ru: Числовая

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Elements
ru: Элементы

en: Datetime
ru: Дата

en: Entity reference
ru: Ссылка на сущность
