Webform Content Creator (4.0.10) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Default
lt: Numatytasis

en: Text
lt: Tekstas

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Email
lt: El. paštas

en: Custom
lt: Savitas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Address
lt: Adresas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Webform
lt: Web forma

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Uses
lt: Naudoja

en: Numeric
lt: Skaitmeninis

en: Elements
lt: Elementai

en: Entity reference
lt: Nurodyta esybė
