Webform Content Creator (4.0.10) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Link
oc: Ligam

en: Default
oc: Per defaut

en: Text
oc: Tèxte

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Custom
oc: Personalizat

en: Field type
oc: Tipe de camp

en: Address
oc: Adreça

en: Manage fields
oc: Gerir los camps

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundle
oc: Paquet

en: Uses
oc: Usatges

en: Custom text
oc: Tèxte personalizat

en: Datetime
oc: Datatime
