Webform Content Creator (4.0.11) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Field type
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་རིགས

en: Address
bo: ས་གནས

en: Manage fields
bo: གནས་ཁོངས་ལ་དོ་དམ་བྱེད་པ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Custom text
bo: རང་བཟོས་ཀྱི་ཡིག་གེ

en: Numeric
bo: ཨང་གྲངས
