Webform Content Creator (4.0.12) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Default
am: ነባሪ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Custom
am: ብጁ

en: Field type
am: የመስኩ ዓይነት

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: Target entity type
am: የመቀበያ አካሉ ዓይነት
