Webform Content Creator (4.0.12) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Link
gl: Ligazón

en: Default
gl: Predeterminado

en: Text
gl: Texto

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Custom
gl: Personalizado

en: Field type
gl: Tipo de campo

en: Address
gl: Enderezo

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Webform
gl: Formulario web

en: Manage fields
gl: Administrar campos

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: Uses
gl: Usos

en: Custom text
gl: Texto personalizado

en: Numeric
gl: Numérico

en: Entity reference
gl: Referencia da entidade
