Webform Content Creator (4.0.12) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Link
gu: કડી

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Text
gu: લખાણ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Manage fields
gu: ક્ષેત્ર વ્યવસ્થાપન

en: About
gu: વિશે

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Uses
gu: ઉપયોગો
