Webform Content Creator (4.0.12) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Link
ka: ბმული

en: Text
ka: ტექსტი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Field type
ka: ველის ტიპი

en: Manage fields
ka: ველების მართვა
