Webform Content Creator (4.0.13) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Link
kk: Сілтеме

en: Default
kk: Стандартты

en: Text
kk: Текст

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару
