Webform Content Creator (4.0.13) - en to ms translation catalogue (13 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Link
ms: Pautan

en: Default
ms: Lalai

en: Text
ms: Teks

en: Content type
ms: Jenis kandungan

en: Email
ms: E-mel

en: Custom
ms: Tersuai

en: Field type
ms: Jenis medan

en: Manage fields
ms: Uruskan medan-medan

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: About
ms: Perihal

en: Uses
ms: Penggunaan
