Webform Content Creator (4.0.13) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Link
ro: Legătură

en: Default
ro: Implicit

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Email
ro: email

en: Custom
ro: Personalizat

en: Field type
ro: Tip câmp

en: Address
ro: Adresă

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Manage fields
ro: Gestionați câmpurile

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: Uses
ro: Folosește

en: Custom text
ro: Text personalizat

en: Elements
ro: Elemente

en: Datetime
ro: DataTimp

en: Entity reference
ro: Referință entitate

en: Target entity type
ro: Tipul de entitate vizat
