Webform Content Creator (4.0.13) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Link
sl: Povezava

en: Default
sl: Privzeto

en: Text
sl: Besedilo

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Field type
sl: Tip polja

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
