Webform Content Creator (4.0.2) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Link
ast: Enllaz

en: Default
ast: Predefiníu

en: Text
ast: Testu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Field type
ast: Triba de campu
