Webform Content Creator (4.0.3) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Link
km: តំណ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Field type
km: ប្រភេទ​វាល

en: Manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
