Webform Content Creator (4.0.5) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Link
eu: Esteka

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Email
eu: Eposta

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Field type
eu: Eremu mota

en: Address
eu: Helbidea

en: Manage fields
eu: Kudeatu eremuak

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Custom text
eu: Testu pertsonalizatua

en: Numeric
eu: Zenbakia
